Hakkımızda

“Türkiye’de ve Dünya’da geleceğe yönelik konu uzmanınız...”

İstanbul Epoksi Zemin Sistemleri; Yapı Kimyasalları konusunda mühendislik ve danışmanlık hizmeti vermek amacı ile kurulmuştur.

Projelerimiz kalite, fiyat ve hız ekseninde, uygulama öncesi ve sonrasında da hizmet vermeye odaklıdır. Zaman içinde tecrübelerimiz göstermiştir ki; “Kaliteli malzeme, tüketicileri doğru sonuca ulaştırmaya tek başına yeterli olmamaktadır. Gerçek kalite, doğru malzeme ile doğru işçiliğin birleşmesiyle elde edilmektedir.’’ Şirketimiz bu doğrultuda, uygun malzemenin seçimi, uygulanması ve devam etmekte olan projelerde gerekli müşavirlik hizmetlerinin verilmesini amaçlamıştır.

“Kalite lüks değil, bir gerekliliktir.” prensibinden taviz vermeyerek yaptığı işleri zamanından önce ve titizlikle teslim etmeyi daima vazife bilen firmamız, genç ve dinamik yapısı, tecrübeli kadrosu ile sektöre yön vermeyi hedeflemiştir.
İnanıyoruz ki vizyonumuz, sağlam altyapımız

Vizyon

İnsana, çevreye ve doğaya duyduğumuz saygıyı siparişin alınmasından teslimine kadar geçen her aşamada işlemlere ve ürünlere yansıtmak suretiyle ülkemizde ve dünyada örnek alınacak bir kurum haline gelmek.

Misyon

Müşteri memnuniyet odaklı hareket ederek, birlikte çalıştığımız müşterilerimizin kendini iş ortağımız gibi hissetmesini sağlamak.